Strona główna

Aktualności

 
W środę 27 kwietnia 2016r. w Szkole Podstawowej nr 91 odbył się XIII Memoriał wielkiego siatkarza i trenera młodzieży Marka Radomskiego. Bardzo dobrze zorganizowany turniej zgromadził czerech finalistów Mistrzostw Łodzi co zapewniło jego wysoki poziom sportowy. W turnieju wystartowały reprezentacje Szkół Podstawowych 137, 42, 91 i 56.
 
Pięćdziesiąta szósta pewnie rozprawiła się w stosunku 2:0 z SP 137 i SP 42, by w meczu o pierwsze miejsce w turnieju stoczyć bardzo zacięty bój z gospodarzem SP 91. Stojący na wysokim poziomie mecz przyniósł wiele emocji jednak ostatecznie w stosunku 2:1 zwyciężyła SP 56 i została zwycięzcą turnieju.
 
Najlepszym zawodnikiem SP 56 został Alan Prądzyński, natomiast MVP całego turnieju Kacper Pakos.
Skład reprezentacji SP 56: Kacper Pakos, Alan Prądzyński, Julian Polak, Igor Zwoliński, Alan Kropidłowski, Adam Rajchelt,  Oliwier  Pakos, Mateusz Piechocki, Jakub Szczepański, Dawid Walenciak, Krzysztof Budziewski.
 Trenerem Reprezentacji SP 56 jest Krzysztof Domagała

DSC01602

Trenerzy Klubu Sportowego WIFAMA Łódź, Krzysztof Domagała i Włodzimierz Kurek zostali odznaczeni Złotą Honorową Odznaką Polskiego Związku Piłki Siatkowej za zasługi dla rozwoju piłki siatkowej w Polsce. Uroczystość ta miała miejsce w dniu 10.04.2016 podczas Walnego Zebrania Sprawozdawczo-Wyborczego Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej .

Odznaczenia wręczył Vice-Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Prezes PGE „SKRY” Bełchatów Konrad Piechocki.

 

kindersportJak burza przeszedł bez straty seta zespół WIFAMY Łódź przez półfinał mistrzostw województwa. W całym turnieju nie stracił nawet jednego seta i z pierwszego miejsca awansował do ścisłego finału w którym wystąpi już tylko osiem najlepszych zespołów w województwie. Zespół składa się z uczniów Szkoły Podstawowej nr 56 oraz Szkoły Podstawowej nr 91.

Skład zespołu: Kacper Pakos, Kacper Jędrasik, Igor Lisiecki, Julian Polak, Alan Prądzyński, Rafał Głoskowski.

Trenerami zespołu są: Jacek Kozłowski i Krzysztof Domagała

Zapraszamy do galerii - http://www.kswifama.pl/galeria/event/1_2fnlKinderPlus2016.html

IMGP7982(fot.: kswifama.pl)

Nasi młodzicy jadą do Turku, gdzie będą walczyć o awans do półfinału Mistrzostw Polski Młodzików w Piłce Siatkowej.

Poniżej przedstawiamy szczegółowe informacje na temat tego turnieju.

Miejsce rozgrywania zawodów

Hala Widowiskowo – Sportowa w Turku ul. Parkowa 3

Początek turnieju – 08 kwiecień 2016, o godz.11.00

Zakończenie turnieju – 10 kwiecień, ok. godz. 15.00

Zespoły uczestniczące w Ćwierćfinale Mistrzostw Polski Młodzików w Turku, grupa VIII:

1. Wielkopolski I – UKS Piątka Turek

2. Dolnośląskie II – TS VICTORIA PWSZ Wałbrzych

3. Opolskie III – UKS Strzelce Opolskie

4. Opolskie I – MMKS Kędzierzyn Koźle

5. Śląskie II – Jastrzębski Węgiel S.A.

6. Łódzkie III – KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź    

Program zawodów

P i ą t e k - 08.04.2016

Podgrupa – „B” ( 2 - 3)

Jastrzębski Węgiel  S.A. –  KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź    

Godz. 11.00

Podgrupa – „A” ( 2 - 3)

TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

10 min po zakończeniu drugiego meczu ok. godz. 14.50, Otwarcie Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Młodzików w grupie VIII

Podgrupa – „B” ( 1 – 3 )

                       MMKS Kędzierzyn Koźle – KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź

                                     

około godz. 16.30

Podgrupa – „A” ( 1 – 3 )

UKS Piątka Turek – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

S o b o t a - 09.04.2016

Podgrupa – „A” ( 1 – 2 )

UKS  Piątka Turek – TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych    

Godz. 10.00

Podgrupa – „B” ( 1 – 2 )

MMKS Kędzierzyn Koźle – Jastrzębski Węgiel  S.A.      

40 min po zakończeniu

Mecz o miejsce 5 – 6

Godz. 16.00

3 miejsce grupa A

3 miejsce grupa B

około godz. 18.10

1 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

2 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

Niedziela  - 10.04.2016

Godz. 11.00

2 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

1 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

P i ą t e k - 08.04.2016

Podgrupa – „B” ( 2 - 3)

Jastrzębski Węgiel  S.A. –  KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź    

Godz. 11.00

Podgrupa – „A” ( 2 - 3)

TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

10 min po zakończeniu drugiego meczu ok. godz. 14.50, Otwarcie Ćwierćfinału Mistrzostw Polski Młodzików w grupie VIII

Podgrupa – „B” ( 1 – 3 )

                       MMKS Kędzierzyn Koźle – KS WIFAMA Szkoła Gortata Łódź

                                     

około godz. 16.30

Podgrupa – „A” ( 1 – 3 )

UKS Piątka Turek – UKS  Strzelce Opolskie

40 min po zakończeniu

S o b o t a - 09.04.2016

Podgrupa – „A” ( 1 – 2 )

UKS  Piątka Turek – TS  VICTORIA PWSZ  Wałbrzych    

Godz. 10.00

Podgrupa – „B” ( 1 – 2 )

MMKS Kędzierzyn Koźle – Jastrzębski Węgiel  S.A.      

40 min po zakończeniu

Mecz o miejsce 5 – 6

Godz. 16.00

3 miejsce grupa A

3 miejsce grupa B

około godz. 18.10

1 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

2 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

Niedziela  - 10.04.2016

Godz. 11.00

2 miejsce grupa  A

2 miejsce grupa B

40 min po zakończeniu

1 miejsce grupa  A

1 miejsce grupa B

Kadeci łódzkiej Wifamy Szkoła Gortata awansowali do finałów Mistrzostw Polski Kadetów w Piłce Siatkowej. W turnieju półfinałowym, rozgrywanym od piątku w hali przy ul .Niciarnianej w Łodzi, ulegli po tie-breaku tylko zespołowi BKS Chemik Bydgoszcz, który to ostatecznie zajął I miejsce.

Teraz mamy miesiąc, aby przygotować się do walki w finałach, gdzie oprócz łodzian wystąpią zespoły Skry Bełchatów, Metra Warszawa, Jastrzębskiego Węgla, Trefla Gdańsk, Maratonu Świnoujście, Chemika Bydgoszcz i Resovii Rzeszów.

 

01.04.2016 (piątek)  
godz. 17.00 WIFAMA SZKOŁA GORTATA ŁÓDŹ - BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 2:3 (23:25, 25:21, 23:25, 25:20, 13:15)
godz. 19.00 KS LECHIA TOMASZÓW MAZ. - MKS MDK WARSZAWA 2:3 (25:21, 22:25, 12:25, 25:22, 11:15)
02.04.2016 (sobota)  
godz. 15.00 BKS CHEMIK BYDGOSZCZ - MKS MDK WARSZAWA 3:1 (25:15, 26:28, 26:24, 25:17)
godz. 17.00 WIFAMA SZKOŁA GORTATA ŁÓDŹ - KS LECHIA TOMASZÓW MAZ. 3:0 (25:21, 25:20, 25:14)
03.04.2016 (niedziela)  
godz. 10.30 KS LECHIA TOMASZÓW MAZ. - BKS CHEMIK BYDGOSZCZ 0:3 (14:25, 13:25, 13:25)
godz. 12.30 MKS MDK WARSZAWA - WIFAMA SZKOŁA GORTATA ŁÓDŹ 0:3 (20:25, 24:26, 22:25)

 

tabela końcowa

miejscedrużynameczepunktysetymałe punkty
1 BKS Chemik Bydgoszcz 3 6 9:3 283:233
2 KS Wifama Szkoła Gortata Łódź 3 5 8:3 260:227
3 MKS MDK Warszawa 3 4 4:8 258:273
4 Lechia Tomaszów Mazowiecki 3 3 2:9 190:258

Skład KS Wifama Szkoła Gortata Łódź: Łukasz Rajchelt, Artur Sługocki, Bartosz Michalak, Mikołaj Filanowski, Jakub Brdak, Jakub Pietrzak, Rafał Mączkowski, Jakub Krzystanek, Kacper Fryczak, Krzysztof Skoneczny, Sebastian Garstka, Kacper Kaźmierczak.

Trenerem łódzkiego zespołu jest Bartłomiej Ostrowski

Nasi partnerzy

Ośrodki szkolenia

Kontakt

REJESTRACJA ZAWODNIKA

dokumenty grafika

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo

Nasza lokalizacja