Piłka siatkowa
sezon
2016/17
       
 

młodzik
(<2002)

       
 

kadet
(<2000)

     
    II miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Kadetów w Piłce Siatkowej

Łódź
10-12.02.2017

Kacper Fryczak, Krzysztof Skoneczny, Mikołaj Osiński, Patryk Jóźwiak, Wiktor Polak, Szymon Karnkowski, Miłosz Sikorski, Sebastian Garstka, Piotr Łyżwa, Patryk Osetek, Bartosz Baczyński, Bartłomiej Moszczyński, Michał Oczkowski, Kacper Pakos, Mikołaj Waśkowski, Jakub Balbierz,
trener:
Bartłomiej Ostrowski

  junior
(<1998)
     
    I miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Juniorów w Piłce Siatkowej Tomaszów Maz.
3-5.02.2017
Damian Domagała, Łukasz Rajchelt, Daniel Godala, Bartosz Michalak, Artur Sługocki, Maciej Sputowski, Jakub Brdak, Mikołaj Filanowski, Kacper Fryczak, Rafał Mączkowski, Jakub Pietrzak, Jakub Filipkowski, Wiktor Marciniak, Olgierd Strzelczyk, Kacper Kaźmierczak

trener:

Bartłomiej Ostrowski

 

sezon
2015/16
       
 

młodzik
(<2001)

 

III miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Młodzików w Piłce Siatkowej

Ozorków
11-12.03.2016

Wiktor Polak, Oskar Pełka, Patryk Jóźwiak, Jakub Balbierz, Cyprian Antczak, Michał Oczkowski, Kacper Pakos, Alan Prądzyński, Przemek Ogłaska, Bartosz Moszczyński, Mateusz Makarski, Mateusz Kowalski
trener:
Konrad Andrzejczak

 

kadet
(<1999)

     
    VII miejsce w Mistrzostwach Polski Kadetów w Piłce Siatkowej Człuchów Łukasz Rajchelt, Artur Sługocki, Bartosz Michalak, Mikołaj Filanowski, Jakub Brdak, Jakub Pietrzak oraz Rafał Mączkowski, Kacper Fryczak, Jakub Krzystanek, Krzysztof Skoneczny, Kacper Kaźmierczak, Mikołaj Osiński, Kamil Kiszko-Zgierski, Sebastian Garstka
trener:
Bartłomiej Ostrowski
    I miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Kadetów w Piłce Siatkowej

Bełchatów
19-21.02.2016

Łukasz Rajchelt, Artur Sługocki, Bartosz Michalak, Mikołaj Filanowski, Jakub Brdak, Jakub Pietrzak oraz Rafał Mączkowski, Kacper Fryczak, Jakub Krzystanek, Krzysztof Skoneczny, Kacper Kaźmierczak, Mikołaj Osiński, Kamil Kiszko-Zgierski, Patryk Jóźwiak
trener:
Bartłomiej Ostrowski

  junior
(<1997)
     
    II miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Juniorów w Piłce Siatkowej Ozorków 12-14.02.2016 Damian Domagała, Łukasz Rusin, Bartosz Michalak, Piotr Skórzyński, Jakub Brdak, Jakub Filipkowski, Maciej Sputowski oraz Mikołaj Filanowski, Jan Franasik, Jakub Pietrzak, Jakub Krzystanek, Rafał Mączkowski, Kacper Fryczak

trener:

Bartłomiej Ostrowski

 

sezon
2014/15
       
 

młodzik
('00-'01)

     
 

 

I miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Młodzików w Piłce Siatkowej

Łódź
28.02-01.03.2015

Bartosz Michalak, Jakub Brdak, Kacper Fryczak, Krzysztof Skoneczny, Piotr Lubarski, Patryk Osetek, Sebastian Garstka oraz Wiktor Polak, Bartosz Wawrzyniak, Patryk Jóźwiak, Adam Wawrzyniak, Oskar Pełka
trener:
Bartłomiej Ostrowski

 

kadet
('98-'99)

     
    III miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Kadetów  Łódź
5-8.03.2015

Łukasz Rajchelt, Damian Domagała, Dominik Szczepański, Daniel Godala, Jan Franasik, Bartosz Michalak, Maciej Sputowski (l) oraz Mikołaj Filanowski, Jeremi Pawliczak, Jakub Brdak, Kacper Fryczak, Kamil Kiszko-Zgierski, Michał Ziemecki
trener:
Bartłomiej Ostrowski

    I miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Kadetów w Piłce Siatkowej

Łódź
28-30.01.2015

Łukasz Rajchelt, Damian Domagała, Dominik Szczepański, Daniel Godala, Jan Franasik, Bartosz Michalak, Maciej Sputowski (l) oraz Mikołaj Filanowski, Bartłomiej Olczyk, Jakub Brdak, Kacper Fryczak, Kamil Kiszko-Zgierski, Michał Ziemecki
trener:
Bartłomiej Ostrowski

  junior
('96-'97)
     
    IV miejsce w finałach Mistrzostw Polski Juniorów Częstochowa
15-19.04.2015

1. Rusin Łukasz; 2. Domagała Damian; 3. Rajchelt Łukasz; 4. Błoński Radosław - libero; 5. Smyrski Patryk; 6. Sas Kacper - libero; 7. Michalak Bartosz; 8. Staniszewski Adam - kapitan; 9. Pasiński Artur; 10. Brdak Jakub; 11. Podgrocki Michał; 12. Franasik Jan
trener:
Włodzimierz Kurek

    II miejsce w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Juniorów

Częstochowa
13-15.03.2015

Łukasz Rajchelt, Artur Pasiński, Patryk Smyrski, Jan Franasik, Adam Staniszewski, Michał Podgrocki, Kacper Sas oraz Łukasz Rusin, Bartosz Michalak, Jakub Brdak, Kamil Skrok, Radosław Błoński
trener:
Włodzimierz Kurek

    II miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Juniorów

Rzeszów
26.02-01.03.2015

Łukasz Rajchelt, Artur Pasiński, Patryk Smyrski, Jan Franasik, Adam Staniszewski, Michał Podgrocki, Kacper Sas oraz Łukasz Rusin, Daniel Godala, Kamil Skrok, Dominik Szczepański, Radosław Błoński
trener:
Włodzimierz Kurek

    I miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Juniorów w Piłce Siatkowej Tomaszów Maz. 23-25.01.2015

Łukasz Rajchelt, Artur Pasiński, Patryk Smyrski, Łukasz Rusin, Adam Staniszewski, Michał Podgrocki, Kacper Sas oraz Jan Franasik, Daniel Godala, Mikołaj Filanowski, Bartłomiej Olczyk, Radosław Błoński

trener:

Włodzimierz Kurek

         
         
sezon 2013/14        
  młodzik ('99-'00)      
    III miejsce w Mistrzostwach Polski Młodzików w Piłce Siatkowej  Człuchów 25-27.04.2014

Łukasz Rajchelt, Daniel Godala, Mikołaj Filanowski, Bartosz Michalak, Bartłomiej Olczyk, Jakub Brdak, Jeremi Pawliczak, Michał Ziemecki, Kamil Kiszko-Zgierski, Kacper Fryczak, Patryk Osetek, Krzysztof Skoneczny

 trenerzy:
Włodzimierz Kurek
Bartłomiej Ostrowski

    I miejsce w turnieju półfinałowym Mistrzostw Polski Młodzików  Łódź 22-23.03.2014
    I miejsce w turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski Młodzików  Łódź 08-09.03.2014
    I miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Młodzików w Piłce Siatkowej  Łódź 15-16.02.2014
  kadet ('97-'98)      
    IV miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Kadetów w Piłce Siatkowej  Rawa Maz. 19-23.02.2014

Damian Domagała, Jan Franasik, Łukasz Rajchelt, Łukasz Rusin, Błażej Kobierecki, Dominik Szczepański, Aleksander Dominiak, Mateusz Kosielski, Szymon Szymański, Radosław Błoński, Daniel Godala, Mateusz Strzelczuk

trener: Bartłomiej Ostrowski

  junior ('95-'96)      
    awans do turnieju ćwierćfinałowego Mistrzostw Polski Juniorów w Piłce Siatkowej  Jastrzębie Zdrój 28.02-02.02.2014

Piotr Walczak, Mikołaj Krajewski, Łukasz Kaczan, Adam Staniszewski, Patryk Smyrski, Michał Podgrocki, Artur Pasiński, Leszek Wójcik, Kacper Sas, Adam Jabłoński, Łukasz Rajchelt,

trener: Włodzimierz Kurek

    II miejsce w Mistrzostwach Woj. Łódzkiego Juniorów w Piłce Siatkowej  Pajęczno 12-16.02.2014
         
 sezon 2012/13        
         

 

 

 

Nasi partnerzy

Ośrodki szkolenia

Kontakt

REJESTRACJA ZAWODNIKA

dokumenty grafika

SZKOLENIE MŁODZIEŻY WSPIERANE PRZEZ UMŁ

ldz kreuje logo